Průběžně pro Vás připravujeme další varianty svačinek.

Aktuality

Nově rozvážíme svačiny také do PRÁCE! 2.2.2015

Nejen vaše děti, ale také vy si můžete pochutnat na svačině, kterou vám doručíme do práce! Doprava je pouze v Olomouci a zcela ZDARMA! :-) Dobrou chuť! :-)

Doporučte Freshnack 29.1.2015

Doporučte Freshnack dále vašim přátelům, kamarádům, kolegům, známým… Oznamte nám jeho/jejich jméno e-mailem nebo telefonicky a jakmile se dotyčný zaregistruje a objedná svačiny v měsíci únoru, odměníme vás i jeho 50,- Kč navýšením kreditu.

Kam s dětmi - nově od března 12.1.2015

Protože si moc dobře uvědomujeme, že strava, pohyb a pozitivní myšlení musí být v rovnováze, připravili jsme pro vás další podpůrnou aktivitu z oblasti pohybu a aktivního způsobu života. Naším cílem je od března 2015 uvádět na našich stránkách tipy, kam můžete s dětmi na výlet nebo tipy, jak strávit aktivně váš volný čas. Snad se vám naše nová služba bude líbit a potkáme se někde venku... :-) Sledujte naše webové stránky nebo Facebook a vše se včas dozvíte. :-)

Svačiny do práce - Nově od února 1.1.2015

Od února 2015 připravujeme rozvoz svačin do práce a to zcela ZDARMA! Více se zanedlouho dozvíte na našich stránkách nebo na Facebooku. Těšíme se na spolupráci s vámi! :-)

PF 2015 31.12.2014

Celý tým Freshnacku vám všem přeje v roce 2015 mnoho zdraví, duševní pohody, optimismu, mnoho energie při dosahování vašich cílů, mnoho osobních i pracovních úspěchů a v neposlední řadě vám děkuje za skvělou podporu a úžasnou spolupráci!

Jak jsem začala s podnikáním 24.12.2014

Rozhovor se zakladatelkou a jednatelkou Freshnack, s.r.o. paní Gabrielou Valáškovou o vzniku a začátcích společnosti