Aktuality

Nově rozvážíme svačiny také do PRÁCE! 2.2.2015

Nejen vaše děti, ale také vy si můžete pochutnat na svačině, kterou vám doručíme do práce! Doprava je pouze v Olomouci a zcela ZDARMA! :-) Dobrou chuť! :-)

Doporučte Freshnack 29.1.2015

Doporučte Freshnack dále vašim přátelům, kamarádům, kolegům, známým… Oznamte nám jeho/jejich jméno e-mailem nebo telefonicky a jakmile se dotyčný zaregistruje a objedná svačiny v měsíci únoru, odměníme vás i jeho 50,- Kč navýšením kreditu.

Kam s dětmi - nově od března 12.1.2015

Protože si moc dobře uvědomujeme, že strava, pohyb a pozitivní myšlení musí být v rovnováze, připravili jsme pro vás další podpůrnou aktivitu z oblasti pohybu a aktivního způsobu života. Naším cílem je od března 2015 uvádět na našich stránkách tipy, kam můžete s dětmi na výlet nebo tipy, jak strávit aktivně váš volný čas. Snad se vám naše nová služba bude líbit a potkáme se někde venku... :-) Sledujte naše webové stránky nebo Facebook a vše se včas dozvíte. :-)

Svačiny do práce - Nově od února 1.1.2015

Od února 2015 připravujeme rozvoz svačin do práce a to zcela ZDARMA! Více se zanedlouho dozvíte na našich stránkách nebo na Facebooku. Těšíme se na spolupráci s vámi! :-)

PF 2015 31.12.2014

Celý tým Freshnacku vám všem přeje v roce 2015 mnoho zdraví, duševní pohody, optimismu, mnoho energie při dosahování vašich cílů, mnoho osobních i pracovních úspěchů a v neposlední řadě vám děkuje za skvělou podporu a úžasnou spolupráci!

Jak jsem začala s podnikáním 24.12.2014

Rozhovor se zakladatelkou a jednatelkou Freshnack, s.r.o. paní Gabrielou Valáškovou o vzniku a začátcích společnosti