Tvorba receptur - především začínáme sestavováním receptur svačin výživovou poradkyní, která kombinuje jednotlivé suroviny tak, aby splňovaly potřebnou výživovou hodnotu jak na daný věk dítěte, tak popř. i na výživová omezení některých dětí.

Výběr surovin - pokračujeme pečlivým výběrem všech jednotlivých surovin, které budou ve svačince obsaženy. Např. není rajče jako rajče. Jedno je plné chemických hnojiv a preparátů ke zlepšení barvy a lesku a druhé je od zemědělce, který ve vesnici za Olomoucí věnuje každý svůj den pěstování, bez použití jakýchkoliv chemikálií. Vždy dáváme přednost tomu bez chemických hnojiv a umělých preparátů.
Jednotlivé suroviny jsou u každé svačinky popsány a vy se přesně můžete podívat, odkud pochází sýr a odkud pochází např. celozrnný chléb.

Pestrá nabídka - v našem e-shopu zvolíte, jaké svačinky a ve které dny chcete svým dětem svačinku objednat. Má Vaše dítě alergie na některé potraviny, nebo je vegetarián? Zakládáme si na individuálním přístupu ke každému dítěti a v e-shopu si tedy budete moci vybrat i svačinky pro děti s alergií na lepek anebo s intolerancí na kravské mléko.

Doprava - pokud máte dětí více, můžete každému z nich pod jejich jmény svačinku vybrat a my již poznáme, kterému dítěti máme svačinku přivést a do které školy. Po vyplnění objednávky a zaplacení se můžete na nás spolehnout, že svačinku doručíme vašemu dítěti přímo do školy.

Konzultace - nabízíme Vám možnost konzultací nejen s dětskou lékařkou zabývající se nejen dětskou výživou, ale také čínskou medicínou. Také spolupracujeme s výživovou poradkyní orientovanou na děti. Obě Vám rády poradí, pokud si něčím nejste jistí.

Zdravý rozum – používáme „zdravý rozum“. Na internetu se denně setkáváme s extrémními názory na výživu dítěte a platí zde pravidlo: zlatá střední cesta. Je potřeba zachovat si zdravý úsudek a nenechat se ovlivnit masmédii. Ne vždy jsou gumoví medvídci tak zdraví prospěšní, jakož i čokoládové řezy, které mají obsahovat mléko a ořechy…ve skutečnosti obsahují ztužené tuky a spoustu cukru. Takových příkladů existuje spousta, proto apelujeme na všechny, aby používali „zdravý rozum“.