Navazujeme na tradici - Freshnack je ryze česká společnost založená a vedená konkrétními rodiči, která navazuje na to, co tady bylo již dříve a fungovalo to.

Podporujeme region - Freshnack podporuje především regionální potraviny, v druhé řadě pak republikové potraviny a až v poslední řadě potraviny ze zahraničí.

Dbáme na kvalitu – Protože jde o naše děti, Freshnack dbá maximálně na složení svačin a kvalitu použitých surovin.

Dbáme na pečlivost – u každé svačiny Freshnack uvádí složení, nutriční hodnoty a dodavatelé jednotlivých surovin.

Pestrá nabídka – Freshnack nabízí svačinu běžnou, bezlepkovou a bezmléčnou. Každá tato kategorie nabízí každý den několik druhů čerstvých svačin.

Vzděláváme – Freshnack nabízí na svých stránkách spoustu informací a doporučení, které se týkají vzdělávání v oblasti stravování. V budoucnu plánuje pořádání kurzů vaření a osvěty v oblasti používání zdravých potravin při přípravě stravy. Chce prezentovat méně obvyklé, exotické nebo málo známé potraviny. Freshnack chce naučit děti přemýšlet o tom, co jí.

Radíme – Freshnack spolupracuje s týmem odborníků (MUDr. Pavlína Zaoralová – pediatr, odbornice na čínskou medicínu, Mgr. Margit Slimáková, Ph.D. – specialistka na zdravotní prevenci a výživu, Mgr. Gabriela Sičová – výživová poradkyně), kteří se dětskou výživou zaobírají mnoho let, proto poskytuje odborné poradenství z oblastí nemocí a výživových omezení, dietologické a nutriční poradenství, poradenství z oblasti nákupu a použití potravin atd.

Spoléháme na jednoduchost – Freshnack nabízí jednoduchou objednávku v e-shopu a dodávku svačiny dítěti přímo do jeho školy.

Vnímáme požadavky rodičů a dětí – máte-li konkrétní připomínku nebo požadavek, společnost Freshnack je připravená v maximální možné míře těmto připomínkám nebo požadavkům vyhovět.

Odměňujeme – za nasbírané body ze svačin Freshnack nabízí odměny ve formě pomůcek do školy, knihy, sportovní potřeby, chytré hračky a podporu pohybových aktivit.